Profesionálne realitné služby

Venujte sa svojej práci, rodine či koníčkom.
Ja za Vás vybavím všetko ohľadom Vašej nehnuteľnosti.

Pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti

Hľadáte vhodnú nehnuteľnosť ? Nemáte čas tráviť hodiny na internete a každodenne sledovať, či nepribudli nové inzeráty ? Nechce sa Vám telefonovať s desiatkami maklérov a vlastníkov nehnuteľností a zisťovať, či nehnuteľnosť spĺňa Vaše predstavy ? Prípadne ste aj našli nehnuteľnosť a chcete mať istotu, že všetko je po právnej stránke v poriadku, kúpa prebehne bez problémov a Vaše peniaze budú ochránené? Obráťte sa s dôverou na mňa a pridajte sa k stovkám spokojných klientov.

Riešenie predaja podielov, výkup podielov.

Máte podiel na nehnuteľnosti a neviete čo s tým ? Zdedili ste podiel na nehnuteľnosti a neviete sa dohodnúť s ostatnými dedičmi ?
Máte podiel na pôde s viacerými spoluvlastníkmi a chcete predať ?
Rozviedli ste sa a potrebujte predať svoj podiel na byte, dome alebo pozemku ?
Aj v tomto Vám viem pomôcť. Spolu s vami preberiem Vašu situáciu a poskytnem bezplatné poradenstvo. Nájdeme pre vás riešenie, aby ste svoj podiel mohli predať a získali čo najviac.

Financovanie

Neviete ako finacovať kúpu nehnuteľnosti, prípadne chcete získať lepšiu ponuku, než Vám predložila Vaša banka? V spolupráci s certifikovanými a overenými partnermi  Vám zabezpečím bezplatné finančné poradenstvo u profesionálneho finančného poradcu alebo hypotekárneho špecialistu.

© 2017 Roman Kolovrátek: Realitný maklér. Romdom s.r.o., Predmestská 30, Žilina, 010 01
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!