Profesionálne realitné služby

Venujte sa svojej práci, rodine či koníčkom.
Ja za Vás vybavím všetko ohľadom Vašej nehnuteľnosti.

Pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti

Hľadáte vhodnú nehnuteľnosť ? Nemáte čas tráviť hodiny na internete a každodenne sledovať, či nepribudli nové inzeráty ? Nechce sa Vám telefonovať s desiatkami maklérov a vlastníkov nehnuteľností a zisťovať, či nehnuteľnosť spĺňa Vaše predstavy ? Prípadne ste aj našli nehnuteľnosť a chcete mať istotu, že všetko je po právnej stránke v poriadku, kúpa prebehne bez problémov a Vaše peniaze budú ochránené? Obráťte sa s dôverou na mňa a pridajte sa k stovkám spokojných klientov.

Riešenie predaja podielov, výkup podielov.

Máte podiel na nehnuteľnosti a neviete čo s tým ? Zdedili ste podiel na nehnuteľnosti a neviete sa dohodnúť s ostatnými dedičmi ?
Máte podiel na pôde s viacerými spoluvlastníkmi a chcete predať ?
Rozviedli ste sa a potrebujte predať svoj podiel na byte, dome alebo pozemku ?
Aj v tomto Vám viem pomôcť. Spolu s vami preberiem Vašu situáciu a poskytnem bezplatné poradenstvo. Nájdeme pre vás riešenie, aby ste svoj podiel mohli predať a získali čo najviac.

Výkup nehnuteľností, poradenstvo u zadĺžených nehnuteľností.

Potrebujete predať nehnuteľnosť a tlačí Vás čas ? Máte na nehnuteľnosti exekúciu ?
Hrozí vám dobrovoľná dražba ? Zobrali ste si hypotéku a nevládzete splácať? Potrebujete rýchlo hotovosť a vlastníte nehnuteľnosť ?
Spolu s vami preberiem Vašu situáciu a poskytnem bezplatné poradenstvo. Nájdem riešenie s čo najmenšími stratami, prípadne s čo najväčším ziskom pre vás.

Napríklad:
  • okamžitý výkup Vašej nehnuteľnosti do 24 hodín

  • výkup nehnuteľnosti s možnosťou ďalšieho bývania

  • výkup nehnuteľnosti s možnosťou spätného odkúpenia
    (záložňa nehnuteľností)

  • iné riešenia šité na Vašu životnú situáciu

Financovanie

Neviete ako finacovať kúpu nehnuteľnosti, prípadne chcete získať lepšiu ponuku, než Vám predložila Vaša banka? V spolupráci s certifikovanými a overenými partnermi  Vám zabezpečím bezplatné finančné poradenstvo u profesionálneho finančného poradcu alebo hypotekárneho špecialistu.

Stavebné povolenia.

Potrebujete poradiť s formalitami a s vybavovaním povolení pri stavbe domu? Kúpili ste pozemok a máte problém s inžinierskymi sieťami ? Prípadne plánujete kúpiť dom a potrebujete zistiť či neexistujú obmedzenia pre prípadnú nadstavbu? V spolupráci s patnermi z Bývania na kľúč Vám zabezpečím komplexné profesionálne služby v tejto oblasti.