Moja filozofia

Dobrý obchod je len ten, kde sú všetky strany spokojné.

Mám bohaté skúsenosti z oblasti predaja, marketingu a manažérskej činnosti. Ako podnikateľ som 7 rokov podnikal v oblasti  priameho predaja s komoditami potravín a odevov. Neskôr v rôznych firmách na pozíciach manažéra marketingu a logistiky som mal na starosti klientov zvučných mien ako Volkswagen, Sony, Porsche, Renault, Kia a iné. Ako projektový manažér som sa naučil zvládať komplikované projekty a osvojil som si postupy procesného riadenia a analytického myslenia.
Keďže práca v realitách mi ponúkla príležitosť využiť moje najlepšie schopnosti, skúsenosti z oblasti priameho predaja, moderných marketingových postupov, procesného riadenia a logistiky, rozhodol som sa pred 10 rokmi vystúpiť z korporátneho sveta a začať podnikať v oblasti realít Túto profesiu som si zamiloval a som rád, že som sa pred rokmi takto rozhodol.
V svojich začiatkoch som niekoľko rokov pracoval ako maklér a manažér pobočky celoslovenskej realitnej kancelárie Halo Reality, s.r.o. 
Spoluzakladal som a budoval realitnú kanceláriu Reality IQ, z ktorej sa aj vďaka mojim skúsenostiam a osobnému nasadeniu stala úspešná spoločnosť.
Som progresívny a tvorivý človek, ktorý je nerád brzdený a preto som sa rozhodol ako menšinový spoluvlastník Reality IQ po čase opustiť a a založiť vlastnú realitnú kanceláriu. Tak vznikla spoločnosť Romdom, s.r.o., z ktorej chcem vybudovať modernú a úspešnú realitnú kanceláriu 21. storočia.
Myslieť v prospech klienta, poskytnúť mu skutočnú službu mi prináša nielen ocenenie ale aj dobrý pocit. Budem rád ak využijete moje skúsenosti a verím, že budete spokojní tak, ako väčšina mojich klientov.

Moja firma

Romdom, s.r.o.

Realitnú kanceláriu ROMDOM, s.r.o. som založil s cieľom vybudovať špičkovú, modernú firmu, založenú na hodnotách, s potenciálom stať sa jednotkou na Slovenskom realitnom trhu. 

Sila spoločnosti Romdom  spočíva v kvalitných a skúsených ľuďoch s profesionálnym, no zároveň ľudským prístupom ku klientom. Mojim cieľom je vybudovať spoločnosť s vynikajúcim menom a postupne vyrásť na číslo jedna na slovenskom trhu. Želám si, aby naši klienti neboli len spokojní, ale nadšení a preto maximálny dôraz kladiem na výber maklérov, ich neustále vzdelávanie a ustavičné zlepšovanie našich služieb. 


Môj život

Zostávam otvorený novým výzvam

Narodil som sa a celý život som prežil v Žiline. Milujem Žilinu, Slovensko a svoju rodinu. Som aktívny a zvedavý človek. Rád skúšam nové veci a stretávam nových ľudí. Vo voľnom čase sa venujem športu, (lyžovanie, plávanie, výlety na bicykloch, paragliding, windsurfing). Keď mám čas prečítam si knihy o filozofii náboženstve a osobnom rozvoji. Čo sa filmov týka uprednostňujem ľahkú zábavu ako horory , komédie alebo thrillery. Ako asi každý rád cestujem, no vyhýbam sa obvyklým destináciam, skôr ma lákajú zabudnuté uličky veľkých miest, neznáme rázovité oblasti s miestnou kultúrou a hlavne miestna kuchyňa. Po náročnom dni rád relaxujem pri varení a pravidelne sa venujem cvičeniu jógy.

© 2017 Roman Kolovrátek: Realitný maklér. Romdom s.r.o., Predmestská 30, Žilina, 010 01
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!