Moja filozofia

Dobrý obchod je len ten, kde sú všetky strany spokojné.

Mám bohaté skúsenosti z oblasti predaja, marketingu a manažérskej činnosti. Vo svojom pracovnom źivote som sa stretol so stovkami klientov z celého sveta a mal som možnosť riadiť komplikované projekty. Pracoval som niekoľko rokov ako manažér pobočky celoslovenskej realitnej kancelárie Halo Reality, s.r.o.   Tieto skúsenosti využívam aj v Reality IQ. Myslieť v prospech klienta, poskytnúť mu skutočnú službu mi prináša nielen ocenenie ale aj dobrý pocit. Budem rád ak využijete moje skúsenosti a verím, že budete spokojní tak, ako väčšina mojich klientov.

Moja firma

Reality IQ, s.r.o.

Ako spolumajiteľ realitnej kancelárie Reality IQ pracujem jednak ako aktívny maklér, jednak vediem pobočku Žilina a zároveň sa  venujem rozvoju našej firmy, výchove nových maklérov a celkovému marketingu.

Reality IQ sme založili za účelom poskytovať špičkové služby v oblasti obchodu s realitami. Naša sila spočíva v kvalitných a skúsených ľuďoch s veľkými skúsenosťami a s profesionálnym, no zároveň ľudským prístupom ku klientom. Našim cieľom je vybudovať spoločnosť s vynikajúcim menom a postupne vyrásť na číslo jedna na slovenskom trhu. Chceme aby naši klienti neboli len spokojní, ale nadšení a skvelí kolegovia z nášho tímu sú zárukou toho že sme na dobrej ceste tento cieľ splniť.    


Môj život

Zostávam otvorený novým výzvam

Narodil som sa a celý život som prežil v Žiline. Milujem Žilinu, Slovensko a svoju rodinu. Som aktívny a zvedavý človek. Rád skúšam nové veci a stretávam nových ľudí. Vo voľnom čase sa venujem športu, (lyžovanie, plávanie, výlety na bicykloch, paragliding, windsurfing). Keď mám čas prečítam si knihy o filozofii náboženstve a osobnom rozvoji. Čo sa filmov týka uprednostňujem ľahkú zábavu ako horory , komédie alebo thrillery. Ako asi každý rád cestujem, no vyhýbam sa obvyklým destináciam, skôr ma lákajú zabudnuté uličky veľkých miest, neznáme rázovité oblasti s miestnou kultúrou a hlavne miestna kuchyňa. Po náročnom dni rád relaxujem pri varení a pravidelne sa venujem cvičeniu jógy.