Ing. Roman Kolovrátek - Váš kandidát na realitného makléra

"Narodil som sa, vyrastal a žijem v našom krásnom meste Žiline. Tu som založil rodinu , tu podnikám a chystám sa tu aj zostarnúť. Väčšinu svojho profesijného života som pracoval v oblasti obchodu a marketingu, či už ako manažér alebo podnikateľ.
Reality, marketing a obchod sú moja Vášeň, snažím sa ich robiť so srdcom a využívam pri tom svoje bohaté skúsenosti.
Dovoľte aby som sa uchádzal o Vašu dôveru pri voľbe realitného makléra.
Som tu pre Vás, aby som Vám pomohol a poskytol tie najlepšie služby"

Môj program

 1. Postarám sa o Vaše pohodlie, bezpečnosť a ušetrím Váš čas.
  Venujte sa svojej práci, rodine či koníčkom. Ja za Vás vybavím všetko ohľadom predaja, prenájmu či kúpy nehnuteľnosti. Predám či prenajmem Vašu nehnuteľnosť, nájdem dom, byt, pozemok, ktorý hľadáte, vybavím formality, pripravím zmluvy, poradím s financovaním, vyriešim problémy a zorganizujem všetko potrebné.

 1. Poskytnem bezplatné poradenstvo.
  Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej nehnuteľnosti, jednoducho ma kontaktujte a pýtajte sa. Či sa to týka postupu pri predaji alebo kúpe nehnuteľností, určenia ceny, právnych alebo daňových otázok, som pripravený Vám pomôcť so svojimi skúsenosťami. Ak niečo neviem, mám k Vašim službám k dispozícii zázemie profesionálnej realitnej kancelárie a partnerov z oblastí práva, daní, financií a stavebného inžinieringu.

 2. Presadzujem program " otvorená realitná kancelária"
  K svojim klientom vždy pristupujem s absolútnym rešpektom, otvorene úprimne a s úctou. Informovanosť je základom budovania dôvery a preto klientom vždy otvorene poskytujem všetky informácie, údaje a dokumenty, ktoré mám k dispozícii, upozorňujem na možné riziká, predvídam problémy a navrhujem riešenia. Môj postup vždy konzultujem s klientom a starám sa o to aby bol priebežne v každom okamihu informovaný o stave obchodu až do úplného ukončenia
  .

 3. Pomôžem v zložitých situáciách.
  Ak ste sa ocitli v zdanlivo neriešiteľnej situácii, máte exekúcie na nehnuteľnosti, nevládzete splácať hypotéku, neviete si poradiť s predajom podielu na nehnuteľnosti, prípadne riešite inú komplikáciu v súvislosti s kúpou alebo predajom, prípadne vysporiadaním nehnuteľnosti, nájdem riešenie a pomôžem Vám.

© 2017 Roman Kolovrátek: Realitný maklér. Romdom s.r.o., Predmestská 30, Žilina, 010 01
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!